O nas

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Warto wybrać nasze miejsce, które proponuje kuchnię regionalną. Restauracja Morena oferuje dużo tradycyjnych potraw kuchni północno wschodniej Polski. Odnajdziemy tu dania, które od pradziadków tu były. Ziemniak, soczewica królowały na stołach od dziesięcioleci. Pragniemy, aby rozsmakowali się goście …w kakorach pieczonych w piecu, soczewiaków babci, blinach litewskich, kartaczach, czynakach pieczonych w gliniaku, w linie w śmietanie.. i wiele innych dań naszej kuchni regionalnej w północno wschodniej rejonie Polski.

„Tak, tu jest koniec Polski przed Litwą. Zapewniam, że smak zapamiętacie długo.
Kuchnia Regionalna na tradycyjnym wysokim poziomie.”

Alicja Węgorzewska

Nasza restauracja

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Morena” dysponuje dwiema salami:
– mała sala na 40 miejsc oraz zewnętrzny taras na 48 miejsc:
– duża sala lub dwie sale połączone przejściem.

Duża sala jest wykorzystywana do organizacji konferencji, imprez oraz obsługi wycieczek. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na imprezy okolicznościowe.

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy parking strzeżony na ok. 40 samochodów oraz parking niestrzeżony na ok. 100 samochodów oraz 20 autokarów usytuowany 1km od całodobowego przejścia granicznego Ogrodniki, które jest najkrótszą drogą do Wilna. Przejście to jest przeznaczone dla samochodów osobowych, ciężarowych(do 7.5 ton) oraz autobusów.